1 lis 2012

Wszystkich Świętych.

Siemanko! Dawno mnie tu nie było, jakoś tak brakło czasu na napisanie notki.. Muszę chodzić na różańce, zdawać pytania do bierzmowania i wgl.. BLEEEH.

Dawno korzystam z pewnej strony, ale dopiero teraz Wam o niej wspomnę.. Słyszeliście o gifyo? To strona gdzie możesz tworzyć gify. Całkiem ciekawie, prawda? :> Więc zapraszam w mój gifowy świat - KIK ;) FOLLOW ME!

Kolejna sprawa: Ostatnio zastanawiałam się nad prowadzeniem vloga, co o tym myślicie? Piszcie w komentarzach tematy filmików, a postaram się coś nagrać. :) Warto spróbować-tak czy nie? :)

Zaraz pewnie mamuśka zgoni mnie z lapka, żebym się ubierała i wgl, bo trzeba kilka cmentarzy odwiedzić.. A później na obiadek u babci ♥ mniam.

Spooonge Booob ♥ 

A tu wrzucę Wam kilka fotek z minionego października, buzi! :* 


Wieczny odpoczynek racz dać im Panie. 


5 komentarzy:

 1. to może zrób filmik o swoich zainteresowaniach lub na przykład co się irytuje albo o piercingu

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie,zapodaj coś o piercingu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. no właśnie dawaj coś o piercingu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ja myślę że dobrze byś zrobiła coś dla dziewczyn, a mianowicie zazwyczaj problemem jaki mają to staniki noszą za małe albo za ciasne i uciskają ich piersi, a przecież to nie o to chodzi ma kobieta czuć się swobodnie i wygodnie, kiedyś na yt widziałem jak jedna panna tłumaczy co i jak, myślę że to temat typowy dla kobiety. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, bardzo mi miło, że mój blog okazuje jakiekolwiek zainteresowanie. Pozdrawiam. :) ♥

Thank you for your comment. :) ♥